شرایط و نحوه ثبت نام دوره تربیت مربی مهدویت
زمان انتشار: 11 اردیبهشت 1394 20:03:00
شرایط و نحوه ثبت نام دوره تربیت مربی مهدویت

  کانون تخصصی مهدویت و خانواده شهرستان لنجان جهت معرفت افزایی فردی و اجتماعی افراد در زمینه مباحث مهدویت، گسترش فرهنگ مهدویت و انتظار و همچنین تربیت نیروهای متعهد و کارآمد در زمینه تبلیغ و تدریس معارف مهدویت اقدام به برگزاری دوره تربیت مربی مهدویت در سال 1394 نموده است. آنچه در ادامه ملاحظه می شود آیین نامه برگزاری این دوره می باشد.

  لازم به ذکر است این آئین نامه و مقررات دوره مطابق با دستورالعمل دریافتی از مرکز تخصصی مهدویت قم و تحت نظارت آن مرکز می باشد و در پایان دوره ودرصورت  کسب نمرات لازم توسط مهدی پژوه، مدرک معتبر از مرکز تخصصی مهدویت قم ارائه خواهد شد.

نکته مهم: کلیه افرادی که موفق به حضور و کسب مدرک مربیگری مهدویت شوند بعنوان مربی مهدویت در کانون مشغول به کار خواهند شد.

 

شرایط ثبت نام در دوره تربیت مربی: 

1- داشتن صلاحیت های اعتقادی، اخلاقی و سیاسی.

2- اعتقاد و التزام عملی به ولایت فقیه و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران.

3- داشتن حداقل 20 سال سن.

4- پرداخت هزینه شرکت در دوره که برای هر فرد معادل با 1/500/000  ریال برای 190 ساعت آموزش می باشد و در سه قسط 500.000 ریالی دریافت خواهد شد.

5- دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی فوق دیپلم (لازم به ذکر است در صورتی که فردی دارای مدرک تحصیلی مذکور نبوده ولی توسط کارگروه اجرایی دارای توانمندی های لازم جهت گذراندن دوره تشخیص داده شود و در مصاحبه ورودی نیز امتیاز لازم را کسب نماید، می تواند در دوره شرکت نماید.)

6- قبولی در مصاحبه ورودی دوره تربیت مربی که از کتاب نگین آفرینش (1) انتشارات مرکز تخصصی قم و سنجش توانمندی های علمی، تدریس و ... می باشد و توسط اساتید مرکز تخصصی مهدویت قم انجام خواهد پذیرفت.

جهت دریافت فایل pdf کتاب نگین آفرینش کلیک کنید

 جهت دریافت کتاب میتوانید به آدرس کانون واقع در چمگردان خیابان امام مسجد حضرت قمربنی هاشم(ع) - کانون مهدویت و خانواده مراجعه نمایید.

   7- تعهد و پایبندی به مقررات دوره (جهت مطالعه مقررات، لطفا اینجا کلیک کنید.)

 

نکته مهم:پذیرش دردوره تربیت مربی مهدویت محدود بوده و کسانی که موفق به شرکت در دوره تربیت مربی نشوند، می توانند در دوره های مقدماتی و تکمیلی که از طرف کانون تخصصی مهدویت و خانواده شهرستان لنجان و با حضور اساتید مرکز تخصصی مهدویت قم و زیر نظر آن مرکز برگزار می گردد، شرکت نمایند.

 

 

 جهت اطلاع از شرایط و مقررات دوره های مقدماتی و تکمیلی مهدویت کلیک نمائید

اولویت ها:
در صورتی که تعداد پذیرفته شدگان در مصاحبه ورودی بیش از ظرفیت دوره باشد، افراد زیر جهت شرکت در دوره تربیت مربی از اولویت بیشتری برخوردارند:

1- افرادی که دارای مدرک دوره تکمیلی مهدویت میباشند.(کسانی که در خارج از کانون دوره گذرانده باشند میبایست مدرک آنها از مرکز تخصصی مهدویت قم باشد)

2- طلاب و روحانیون.

3- اساتید، دانشجویان و دانش آموختگان رشته های علوم انسانی و معارف اسلامی.

4- دبیران، معلمان و معاونان پرورشی مدارس، مربیان طرح حلقه های صالحین مساجد و مربیان مهدهای کودک.

5- اعضای کانون های فرهنگی مساجد، مسئول و رابط فرهنگی هیئات مذهبی

 

 

 

 نحوه ثبت نام آنلاین : 

چنانچه شما برای اولین بار در دوره ها و برنامه های کانون تخصصی مهدویت و خانواده شهرستان لنجان شرکت میکنید، جهت ثبت نام مراحل ذیل را انجام دهید: 

1- در سایت www.serat313.com به قسمت پورتال اطلاع رسانی وارد شوید

2- بر روی ورود میهمان کلیک نمائید.  

3- پس از ورود به صفحه ثبت نام بر روی "رزرو و پیش ثبت نام"کلیک نمائید

4- بر روی دکمه "مرحله بعدی"  کلیک نمائید.  

5- پس از مطالعه شرایط ثبت نام آنرا قبول و دکمه "مرحله بعدی" را کلیک کنید.

  6-در قسمت "انتخاب دوره" مانند  زیر عمل نمایید.

 ترم: تربیت مربی مهدویت

گروه درس/سطح: تربیت مربی

درس/سطح: گزینش دوره تربیت مربی مهدویت

 

7- در قسمت " تشکیل پرونده" مشخصات شناسنامه ای خود را بطور کامل و دقیق وارد نمائید.

نکته مهم: چنانچه پس از وارد نمودن اطلاعات، سیستم پیغام "خطا! شما با این کدملی یا پست الکترونیک قبلا در سامانه ثبت نام نموده اید. چناچه می خواهید دوره ای را رزرو نمائید باید با اطلاعات کاربری وارد سامانه شوید" داده شد اطلاعات شما در سیستم کانون موجود بوده و مانند روش دوم ثبت نام کنید 

8- پس از ثبت نام ، نام کاربری و رمز به ایمیل شما ارسال خواهد شد که از این پس شما میتوانید در پورتال اطلاع رسانی از قسمت "مهدی یاور" وارد پورتال شخصی شوید و از امکانات آن استفاده نمائید. 

روش دوم ثبت نام آنلاین: 

چنانچه شما قبلا در برنامه ها و دوره های کانون مهدویت و خانواده شهرستان لنجان شرکت کرده و مدارک تحویل نموده اید.اطلاعات شما در سیستم کانون موجود میباشد.لذا شما به روش ذیل ثبت نام نمایید:

نکته: چنانچه در ثبت نام روش اول سیستم عبارت "خطا! شما با این کدملی یا پست الکترونیک قبلا در سامانه ثبت نام نموده اید. چناچه می خواهید دوره ای را رزرو نمائید باید با اطلاعات کاربری وارد سامانه شوید" داده شد باید به روش ذیل عمل کنید.
 

1- با توجه به وجود اطلاعات شما در سیستم ، شما باید با شماره تلفن 03152241431 تماس گرفته و نام کاربری و رمز ورود به سیستم را دریافت نمایید.لازم بذکر است نام کاربری شما کد ملی شما میباشد. 

2- در سایت www.serat313.com به قسمت پورتال اطلاع رسانی وارد شوید.

 3- در قسمت پورتال بر روی "مهدی یاور" کلیک نمایید. 

 4- با نام کاربری و رمز دریافتی وارد پورتال شخصی خود شوید

5- تمام اطلاعات شما همراه با امکانات مورد نظر در پورتال شخصی شما موجود میباشد.

6- در پورتال شخصی از قسمت " اطلاعات ثبت نام" گزینه " پیش ثبت نام" را انتخاب نمائید. 

7- در این قسمت بر روی "پیش ثبت نام جدید" کلیک نمائید. 

 8- آیتم های مورد نظر را مانند زیر انتخاب نمائید و بر روی دکمه "ثبت نام" کلیک کنید. 

ترم: تربیت مربی مهدویت

گروه درس/سطح: تربت مربی

درس/سطح: گزینش دوره تربیت مربی مهدویت

 

  9- جهت اطمینان از ثبت نام ، اطلاعات ثبت نام شما در قسمت "پیش ثبت نام های شما" نمایش داده میشود.

علاقه مندانی که امکان ثبت نام اینترنتی برای آنها مهیا نیست میتوانند با شماره 52241431 تماس و بصورت تلفنی ثبت نام اولیه را انجام دهند.

 

 

مهدی یاور محترم: 

چنانچه در ثبت نام خود با مشکل مواجه شدید با شماره تلفن 09132354218 تماس بگیرید.